Świat ludzi popularnych i medialnych, którzy na co dzień goszczą u nas w domach na ekranach telewizorów, zawsze był dla nas, widzów fascynujący. Z tego powodu bardzo lubimy wszelkie portale plotkarskie, poprzez które możemy zajrzeć chociaż odrobinę w ich życie prywatne. Pragniemy chociaż odrobinę wydrzeć im z tej doskonałości, i znaleźć jak najwięcej wad które upodobniły i zbliżyły ich do nas. Obecnie przestało już nam wystarczać to, że artyści bawią nas, dostarczają emocji związanych ze swoją twórczością. Teraz równie silnie interesuje nas wszystko to, co taki artysta robi na co dzień, w prywatnym czasie.
Oczywistym jest iż zapotrzebowanie na taką wiedzę zostało szybko dostrzeżone przez dziennikarzy, i w odpowiedzi na potrzeby rynku zaczęły powstawać serwisy piszące o plotkach, którymi przepełniony jest show biznes. To nadmierne zainteresowanie nie jest na pewno przyjemne z perspektywy gwiazdy, czy popularnego aktora, którzy  jednak chcą mieć chociaż odrobinę prywatności, jednak prawa rynku w tym wypadku są bezwzględne… popularność ma więc swoją cenę. Coraz więcej jest więc paparazzi, którzy prześcigają się w polowaniu na najbardziej ekstremalne zdjęcia gwiazd w niekorzystnych sytuacjach.
Sporo prasa płaci za kompromitujące bądź ośmieszające zdjęcia wielkich gwiazd. Wiele tu zależy właśnie od tego, jak nastawieni są czytelnicy, to oni napędzają rynek zdjęć i artykułów plotkarskich o gwiazdach. Zresztą świat show biznesu jest na tyle specyficzny, że często same gwiazdy zamawiają takie sesje, które mają wyglądać na zdjęcia z ukrycia. Tak zwane ustawki są organizowane w myśl zasady, że nie ważne co mówią lub piszą, byle by mówili i pisali. Od tego w dużej mierze zależy właśnie obecnie popularność, wiele seriali jest obsadzana na tej zasadzie, że rolę dostają aktorzy, o których w danej chwili się najwięcej w kolorowych magazynach pisze.

© 2011, flashfox. Wszystkie prawa zastrzeżone.