Krakowska firma LuxuryApaertments zajmuje się wynajmem luksusowych apartamentów w samym centrum miasta. Usługa ta jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, który tworzony jest przez coraz bardziej wymagających klientów. Osoby, które często podróżują np. służbowo czy też podróżują z rodziną, pragną na miejscu komfortu i poczucia prywatności. Hotele tego nie zapewniają. W hotelu zawsze jesteśmy otoczeni przez obcych ludzi, część z nich może wchodzić do pokoju pod naszą nieobecność, żeby np. posprzątać i zmienić pościel. Teoretycznie jest to wygodne, jednak nie każdy lubi taką ingerencję w swoją prywatność.

Wynajem apartamentów to alternatywa, która jest warta uwagi i każdej ceny. Firma LuxuryApartments oferuje nowoczesne apartamenty w atrakcyjnej części miasta, które na czas pobytu stają się twierdzą. Udostępniane przez firmę apartamenty są różnej wielkości, z różną ilością pokoi. Zapewniają wygodny pobyt jednocześnie 4 do 6 osób. Jest więc to dogodne rozwiązanie dla osób, które podróżują w grupie lub z rodziną. Rezerwację pobytu w wybranym przez siebie apartamencie można zrobić telefonicznie lub online. Warto jednak wcześniej oglądając zdjęcia apartamentu oraz czytając jego specyfikację rozważyć, jaki rozkład pomieszczeń będzie dla nas odpowiednia. Chodzi tu o fakt, żeby wszystkie osoby przebywające w apartamencie miały zapewniony komfort pobytu. Rezerwacje zrobić jest najlepiej na miesiąc przed planowanym pobytem. Wtedy jest największa szansa, że wybrany przez nas luksusowy apartament pod wynajem będzie dostępny. Jeżeli nasz pobyt ma nastąpić w sezonie świątecznym lub urlopowym, warto taką rezerwację zrobić z jeszcze większym zapasem czasu, na co najmniej dwa miesiące wcześniej.

Prywatny wynajem apartamentów Kraków

Wynajem apartamentów Kraków to oferta skierowana do klasy średniej. Ceny pobytu w takim apartamencie są zbliżone do cen doby hotelowej a zapewnione mamy zdecydowanie więcej. Wszystkie lokale są nowocześnie urządzone i wyposażone w dobry sprzęt AGD, zarówno drobny jak i duży np. mikrofala, kuchenka, piekarnik. W lokalach znajduje się zawsze pralka i suszarka oraz sprzęt do prasowania ubrań. W każdej sypialni jest również TV.

Dużym plusem jest lokalizacja. Firma posiada apartamenty w trzech wyremontowanych kamienicach na starym mieście. Z takiego punktu miasta, jest najbliżej do większości zabytków Krakowa oraz atrakcji kulturowych, a także do urokliwych kafejek i restauracji. W inne, bardziej oddalone części miasta dotrzemy komunikacją miejską.

© 2019, admin. Wszystkie prawa zastrzeżone.