Ten, kto twierdzi, że wygląd nie ma znaczenia, jest w błędzie. Wygląd obecnie ma kluczowe znaczenie, szczególnie w przypadku osób, którym zależy na sukcesie zawodowym i prywatnym. Jeżeli więc doskwiera nam jakiś problem estetyczny, warto skonsultować go ze specjalistą. W Krakowie warto zamówić konsultacje u lekarza medycyny Jadwigi Szkaradek. Z wykształcenia jest ona lekarzem medycyny, ze specjalizacją medycyny rodzinnej. Przez dwa lata kształciła się w Międzynarodowym Centrum Anti-aging w Warszawie.

Jest to szkoła działająca pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Medycyny Estetycznej. Ponadto lek. med. Jadwiga Szkaradek uczestniczyła w szkoleniach i konferencjach związanych z medycyną estetyczną. Na potwierdzenie swoich umiejętności w zakresie wykonywania technik zabiegowych z zastosowaniem peelingów lekarskich, toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego posiada ona Certyfikat wydany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskie Stowarzyszenie Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej.

W ramach swojej pracy wykonuje wypełnienia zmarszczek i fałd kwasem hialuronowym, mezoterapię igłową, zagęszczanie, odmładzanie skóry, lipolizę iniekcyjną, peeling medyczny. Każdy pacjent już na wstępie jest informowany, jaki efekt i jakim zabiegiem można osiągnąć, jaki będzie tego koszt. Profesjonalny dobór zabiegów medycznych przy użyciu najbardziej nowoczesnych metod jest gwarancją osiągnięcia możliwie najlepszych efektów. Pacjenci najbardziej chwalą sobie, że efekty wyglądają bardzo naturalne i utrzymują się długo, co wpływa na ich młodzieńczy wygląd.

© 2017 – 2019, admin. Wszystkie prawa zastrzeżone.