borówki,chrupiący,diety,dobra forma,Fotolia,jeść,kondycja,łyżki,migdały,miski,mleko,nalewać,owies,owoce,płatki,płatki owsiane,płatki zbożowe,poranki,posiłki,śniadania,tłuszcz,włókna,zdrowie fizyczne,zdrowy,żywienieWiecznie zabiegani i z deficytem czasu, poszukujemy dzisiaj szybkich rozwiązań na każdy problem. Chcemy świetnie wyglądać, być zdrowi i aktywni, najlepiej jednak wkładając w nasze działania w tym kierunku jak najmniej wysiłku. Tu właśnie przychodzą nam z pomocą tzw. suplementy diety, czyli cudowne pigułki mające wspomagać nas w walce o wymarzoną figurę.

Herbatka czy koktajl?

Każdy z nas marzy o idealnej sylwetce. W końcu, modne spódnice najlepiej prezentują się w rozmiarze s. Poza tym zbliżają się wakacje, w bikini też trzeba jakoś wyglądać. Tylko jak pozbyć się tej wstrętnej oponki , skoro nie ma czasu na nic, tym bardziej na sport. W dodatku nie lubimy się przemęczać i efekty ćwiczeń czy diety chcielibyśmy widzieć natychmiast. Tymczasem trzeba się katować tygodniami, żeby choć trochę było widać, że schudliśmy.

Głowa do góry! Rozwiązanie Twoich problemów jest prostsze niż myślisz. Wystarczy wybrać się do apteki lub najbliższego supermarketu. Tabletki, herbatki odchudzające, ekstra kawa lub żelki. Co kto lubi. Odchudzające, oczyszczające, upiększające lub eliminujące zmęczenie. Na bezsenność, na stres, brak apetytu i nadmierny apetyt. Dla dzieci, dorosłych i seniorów.

Piękno zamknięte w kapsułce

Po co się pocić na siłowni, skoro możesz mieć figurę modelki pijąc super herbatkę lub jedząc kisiel. Lubimy proste rozwiązania, dlatego producenci rozmaitych suplementów diety mają pełne ręce roboty. I tak, podczas jednej wizyty w aptece, możemy się zaopatrzyć w zestaw, który uczyni nas młodszymi i piękniejszymi. Gęste włosy, piękna, jędrna  skóra, opalenizna bez słońca a nawet, uwaga: bez solarium! Wszystko zamknięte w estetycznym opakowaniu. I już jesteśmy gotowi, by podczas wakacji zachwycać ciałem i tryskać energią.

Czy nadal masz wątpliwości, że nie zdążysz schudnąć i wypięknieć przed urlopem? Jeśli tak, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż zamiast suplementu diety możesz potrzebować poważniejszej terapii.

© 2013 – 2014, webbersaar. Wszystkie prawa zastrzeżone.