rolety materiałoweNiezawodna dziś technologia typu Benthin Vertical, stosowana jest we współczesnych dekoratorniach okien. Z zintegrowanym odpinaniem stalowych dystansów umożliwia wam stosowane rolet materiałowych w szerokim spectrum rozwiązań.

System pionowych rozwiązań charakteryzuje się tym, że wielkość stosu żaluzji jest wyjątkowo mała, sprawdź na www.tomzal.pl Na skutek regulacji inteligentnego uchwytu, boki tkaniny mogą znajdować się przy samym końcu szyny. Żaluzja może być bez trudu odczepiona z szyny do miejsca w którym będziesz czyścić żaluzję. Okna o nader dużej powierzchni sięgającej kilkunastu metrów nie są już problemem, możesz wyekwipować swoje okno w dużo cięższe tkaniny. Daje Ci to świetne możliwości, szczególnie w projektowaniu nowoczesnej architektury z większym wykorzystaniem szkła.

Systemy do takich dużych powierzchni zawierają również elastyczną pokrywę kasety i prowadnice boczne.  Obsługa nie nastręcza też żadnych trudności, a alternatywnie stosowany jest mechanizm korbowy, w stosunku trzy do jednego. Zaawansowany system o trzech średnicach oznacza, że łożyska oporowe są odpowiednie do wszystkich wielkości wału. Istnieje możliwość wyboru z dwóch profili zamkniętych. Napęd łańcuszkowy żaluzji pracuje bezgłośnie i zbudowany jest z plastiku o dowolnej barwie. Pomocnicze sprężyny bądź przekładnie planetarne zagwarantują możliwość instalacji nawet ciężkich rolet. Jedynym ograniczeniem w dekoracjach okiennych może być Twoja wyobraźnia, cała gamę pomysłów zrealizujesz tylko z Tomżal.

© 2013 – 2014, darteye. Wszystkie prawa zastrzeżone.