Healthy HairFryzura ślubna odgrywa jedną z głównych ról w weselnej uroczystości. Przynajmniej jeśli chodzi o Twój wygląd. To ona dodaje uroku i stylu Twojej prezencji. A trzeba przyznać, że tego dnia Twoja fryzura zostanie wystawiona na ciężką próbę. Upał, weselna zabawa a fryzura musi być trwała i to wszystko wytrzymać! W końcu zależy Ci na tym, aby dobrze wyglądać w albumach rodzinnych.

Fryzura ślubna a suknia i dodatki

Twoje włosy powinny być uzupełnieniem do sukni, a nie z nią konkurować. Formalność stroju jest tutaj kluczową sprawą i powinna dyktować kierunek, w których chcesz iść z włosami. Jeżeli suknia jest stonowana, wręcz delikatna, to Twoja fryzura ślubna powinna być bardziej wymyślna. Zrównoważy to całość i sprawi, że Twój wygląd będzie wyrazisty. Natomiast jeśli zdecydujesz się na stonowaną fryzurę ślubną, to dla równowagi suknia powinna być bardziej konkretna.

Bardzo ważnym aspektem jeśli chodzi o włosy panny młodej jest połysk. Proste włosy z natury zazwyczaj wyglądają na bardziej błyszczące. Dla falistych i kręconych włosów, które są podatne na łamliwość i otępienia, powinno się nanieść odżywkę nawilżającą przed rozpoczęciem stylizacji, a następnie użyć serum, który nada lśniący połysk.

Dodatki to kolejny element, na którym trzeba się skupić. Do wyboru masz naprawdę wiele. Nie musisz ograniczać się jedynie do welonu. Na głowę możesz założyć diadem, kapelusz, bądź przypinkę składającą się z kwiatów. Nie ma tutaj większych ograniczeń. Grunt, aby dodatki pasowały do fryzury ślubnej oraz sukni. Nie przesadzaj jednak ze zbyt dużą ilością dodatków, bo zamiast podkreślić Twoją urodę, po prostu zaszkodzą. Najlepiej sprawdź dodatki na zdjęciach, chociażby takich jak tutaj http://www.goodchoice.com.pl/fryzura-slubna/ i wyobraź sobie jak mogą prezentować się na Twoich włosach.
Fryzura ślubna na pewno nie jest łatwa do wykonania. Dlatego zamiast czesać się samej, skorzystaj z usług profesjonalnej fryzjerki. Uwierz mi, że zaoszczędzi Ci to dużo stresu, a przygotowania tuż przed ślubem przebiegną spokojnie, a wizyta fryzjerki będzie swoistym relaksem.

© 2014 – 2015, beatka32. Wszystkie prawa zastrzeżone.