Jak rozmawiać z dziewczyną, czyli jak zdobyć pewność siebie?

Ona sprawia, że stresujące i bardziej publiczne wystąpienia nie przynoszą ci trudności. Dzięki niej czujesz komfort i możesz bez problemu na forum coś ogłosić. Używasz jej w trakcie kupowania bułek, zdawania egzaminu ustnego, umawiania się na randkę. Chodzi oczywiście o pewność siebie. To ona pozwala czerpać z życia i z powodu zawstydzenia czy braku odwagi nie rezygnować z atrakcji, jakie nam to życie funduje.

Patrząc na moje problemu, z którymi musiałem się w przeszłości uporać przestawi kilka najbardziej możliwych powodów braku pewności siebie wśród mężczyzn. Teraz podpowiem Ci, co zrobić by ukształtować w sobie tą pewność siebie. Najważniejsza jest akceptacja. Jeśli codziennie stajesz przed lustrem i masz dylemat, bo jesteś beznadziejny i nic ci się z pewnością nie uda to wierz mi tak właśnie będzie. Jeżeli nie zaakceptujesz siebie to nikt Cię też nie zaakceptuje. By pewność siebie wzrosła znajdź elementy siebie, które się mogą podobać. Pozytywne cechy, części ciała, które możesz uwidoczni, to wszystko, z czym się czujesz dobrze.

Nie możesz wciąż myśleć, że dziewczyna się nie obróci się za Tobą, bo jesteś zbyt mały, szczupły, albo gruby, albo rudy. Do tego ciągłe myślenie o swoich wadach może spowodować, że będziesz sfrustrowanym i cierpkim człowiekiem. A pamiętaj, że mało uśmiechnięci i wciąż pogrążeni w swoich myślach faceci nie są najlepszą partią na randkę. Kobieta zaraz o Tobie pomyśli, że co można z takim smutnym i zgorzkniałym robić sam na sam. Ważne jest by pewność siebie też nie zawiodła Cię na manowce. Zastanawiając się jak rozmawiać z dziewczyną zbyt duża pewność siebie może być zgubna, dlatego uważaj. Zbyt duża potrafi zranić dziewczynę, a z ciebie zrobić drobnego cwaniaka. Chłopak, który wydaje się, że pozjadał wszelkie rozumy, że wie jak rozmawiać z dziewczyną i nie da sobie nic wytłumaczyć nie jest dobrze postrzegany przez kandydatki do randek. Ważne jest by pokazać, że jest się oczytanym i mającym wiedzę z różnych dziedzin, ale należy też zwracać uwagę na to, co osoba, z którą rozmawiamy ma do powiedzenia na dany temat i w dobrym wychowaniu leży to by dać jej dojść do głosu.

Dlatego zawsze i w każdym temacie sprawdza się umiar. Jest najważniejszym by wypośrodkować nasz charakter i nie być milczkiem stojącym w koncie, ale nie być też tym, o którym wszyscy mówią. Delikatny uśmiech, a nie szyderczy wzrok, spokojna rozmowa, a nie paplanina podniesionym tonem, jak najbardziej naturalne zachowanie to cechy, świadczące o Twojej pewności siebie w tym pozytywnym aspekcie.

© 2013 – 2014, mzrobocze. Wszystkie prawa zastrzeżone.