Od kilku lat wiodącą marką wśród suplementów i odżywek dla sportowców, jest założona przez Richa Gasparego firma produkująca swoje produkty pod marką Gaspari Nutrition. Z racji doświadczenia Richa używając odżywek i suplementów przez niego firmowanych możemy mieć pewność że są skuteczne i w szybkim tempie doprowadzą nas do celu. Jest to stosunkowo młoda marka jednak już w tej chwili jest najbardziej liczącą się marką na świecie. Także w Polsce odżywki i suplementy Gaspari Nutrition biją rekordy popularności. Ich odżywki naprawdę są skuteczne i działają.
Najbardziej chyba znanym produktem i dającym największe wrażenia już po zażyciu pierwszej porcji jest Super Pump – znakomity suplement przed-trenigowy dający niezłego kopa – takiego że aż nie chce się wyjść z siłowni. Podobnie zreszą jest z Gaspari PlasmaJet, który stosowany przed treningami daje niesamowite efekty. Do tego pyszne białko MyoFusion które zaspokoii podniebienia najbardziej wybrednych klientów.

Anavite to z koleii produkt witaminowy dostarczający witamin i minerałów w dawkach potrzebnych przy intensywnych treningach. Jeśli stosował ktoś Animal Paka który królował do tej pory wśród witamin i minerałów to Anavite jest jeszcze lepszy. Amino Max 8000 oraz BCAA 6000 to zestaw wszystkich potrzebnych aminokwasów potrzebnych do budowy mięśni oraz regeneracji po treningu.

Dla potrzebujących kalorii Gasparii przygotował gainera o nazwie Real Mass który zapewnia właściwe ilości składników odżywczych potrzebnych w okresie budowy masy mięśniowej. Aby zregenerować się po treningu stosować należy Size ON który zapewni doskonałą regenerację dla naszych mięśni. Jeśli zaś myślimy o odchudzaniu i spalaniu zalegającego tłuszczu to tu rewelacyjnie działający Cytolean V2 spełni nasze oczekiwania

Dla bardziej wymagających sportowców Gaspari przygotował wysko procentowe białko o nazwie Intra Pro które pozwala zachować wyjątkowo niski poziom tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej budowie mięśni.

© 2012, pressel4you1. Wszystkie prawa zastrzeżone.