Wiele osób nie korzysta z internetowych kantorów, ponieważ wydaje im się, iż wymiana walut online to trudne i ryzykowne zajęcie. Jest to błędne przekonanie. Internetowy kantor Rkantor.com jest powiązany z jednym z najbardziej znanych banków. To jest najlepsze poświadczenie jego wiarygodności oraz bezpieczeństwa wszystkich transakcji. Wymiana gotówki za jego pośrednictwem nie jest wcale trudne.

Wystarczy zarejestrować konto w serwisie. Nawet nie trzeba posiadać konta walutowego, ponieważ w przypadku jego braku, walutę można odebrać w wybranym oddziale banku Raiffeisen Polbank, walutę EUR lub PLN odebrać można również w bankomatach Euronetu za pośrednictwem kodu SMS. W innym przypadku można zlecić przesyłkę gotówki za pośrednictwem Inpost. Jest to więc szybkie i proste a korzyści są naprawdę duże, szczególnie w przypadku tych osób, które mają kredyt we frankach. Wymieniając gotówkę PLN na franki za pośrednictwem Rkantor.com można wysokość raty kredytu zmniejszyć o kilka procent dzięki niższym spreadom.

Jednak to nie jedyny przypadek, gdy możemy zaoszczędzić poprzez kantor internetowy Rkantor.com. Jeżeli kupujemy wycieczkę płacąc za nią w Euro lub innej, obcej walucie, możemy naszą gotówkę wymienić na walutę, w której mamy uregulować rachunek. Wtedy też możemy zmniejszyć koszty takiej wymiany. Wymiana internetowa zawsze jest tańsza, niż wymiana w banku lub kantorze stacjonarnym, który ponosi o wiele większe koszty prowadzenia działalności, co przekłada się na wyższe prowizje dla klientów. Internetowe kantory bardzo często oferują promocyjne transakcje, kiedy można wymieniać walutę bez spreadu, co daje dodatkowe oszczędności, o których warto pamiętać. Niezależnie czy ważny dla nas jest kurs funta, euro, czy franka każdą z tych walut zakupisz taniej korzystając z internetowego kantoru Rkantor.com.

© 2016, admin. Wszystkie prawa zastrzeżone.