Film z takiej uroczystości jak wesele oglądane są przez lata. Z tego powodu tak ważne jest to,by były one odpowiednio ciekawie zrobione, by uchwycone zostało wszystko to, co jest dla nas ważne. Wszystkie najważniejsze elementy uroczystości. W tym wszystkim ważne również jest to, by film był ciekawie obrobiony. Sama fotografia ślubna powinna również odpowiadać tym wzorcom, ważne jest by była odpowiednio ciekawie zrobiona.

Obecnie liczą się przede wszystkim kreatywne rozwiązania. Im ciekawsza fotografia ślubna, tym lepiej. Nikt nie chce już mieć sztywnych, nijakich zdjęć, takich, jakie był robione wcześniej. Podobnie jest w przypadku nagrywania filmów z uroczystości. Wideofilmowanie to obecnie nagrywanie naprawdę ciekawych filmów, a nie byle jakich, byle tylko było widać młodych. Tak nagrywane filmy z wesela, były dawniej. Obecnie wymagane jest zdecydowanie więcej. Tak by nawet po latach taki obraz oglądało się z przyjemnością. Przede wszystkim obecnie klienci są zdecydowanie bardziej wymagający. Wcześniej młodzi cieszyli się, że jakiś tam filmik z wesela udało się nagrać.

Dziś, przy wysoce rozwiniętej technologi, młodzi zawsze mają już bardzo konkretne wymagania względem takiego filmu. Głównie chodzi tu o to, że profesjonalne kamery obecnie mogą zdecydowanie więcej, dlatego oczekuje się zdecydowanie lepszej jakości nagrań. Wśród oczekiwań młodych, jest również to, by nagrywane były przede wszystkim określone części uroczystości. Często również określają dokładnie, kogo chcą na takim filmie oglądać, a kogo niekoniecznie. Tak, z całą pewnością obecnie wideofilmowanie nie jest czymś przypadkowym. Jest to wyreżyserowany spektakl, gdzie nawet drobne detale mają się zgadzać z tym co zostało zaplanowane. Jak kinowa super produkcja.