Wedding Rings - African AmericanTwoja przyjaciółka wychodzi za mąż? Zapewne w niedługim czasie poprosi Cię o zostanie jej druhną! Co to oznacza dla ciebie?

Niezależnie od tego czy panna młoda zdecydowała się na profesjonalną obsługę organizatora czeka na Ciebie masa obowiązków. Nie tylko staniesz się oazą spokoju i wyciszenia dla przyszłej żony, Twoim zadaniem będzie koordynowanie jej poczynań – od wyboru sukni ślubnej i doradzenia, jaka torebka będzie najlepiej do nich pasowała do zorganizowana wieczoru panieńskiego.

Ślubu nie będzie!

Jako druhna musisz rozwiązywać wszystkie problemy ze stoickim spokojem. Będziesz jej doradzać i uspokajać kiedy w nagłej panice będzie chciała odwoływać ślub. Najlepiej już pierwszego dnia załóż specjalny notes do zapisywania zadań. Im bliżej daty najważniejszego dnia w życiu twojej przyjaciółki tym więcej obowiązków.

Ten ostatni wieczór!

Własne kreacje na wesele będziesz musiała odłożyć na później – najważniejsza jest teraz konwencja i miejsce wieczoru panieńskiego. Organizacja tego wydarzenia jest Twoją powinnością. To właśnie Ty wiesz, co sprawi, że ostatni wieczór przed ślubem będzie niezapomniany dla Twojej przyjaciółki. Może to być zarówno wieczór w SPA, wycieczka last minute, wynajęcie striptizera, jak i odwiedzenie najlepszych pubów w mieście – wybór należy do Ciebie.

Co to było za wesele!

Podczas wesela panna młoda będzie liczyła na Ciebie najbardziej. Do Twoich obowiązków będzie należało sprawdzenie, czy goście dobrze się bawią i niczego im nie brakuje. Pamiętaj także, aby być obok niej. To Ty podasz jej tabletkę na ból głowy i będziesz musiała znaleźć teścia, który gdzieś się zgubił. Nie zapomnij także o sobie. Czy jest to sukienka bombka czy obcisła krótka, jako druhna musisz być drugą ( zaraz po Pannie młodej) najpiękniejszą kobietą na weselu.

Dlatego więc dobrze zastanów się zanim powiesz spontaniczne „tak” na pytanie „czy zostaniesz moją druhną”.

© 2013 – 2014, webbersaar. Wszystkie prawa zastrzeżone.