Jeśli mamy tylko kilka dnia na urlop – warto dłużej zastanowić się nad miejscem odpowiednim do optymalnego odpoczynku. Przyjemny weekend możemy spędzić na Pojezierzu Mazurskim, gdzie zastaniemy niepowtarzalny klimat, spokój oraz malownicze krajobrazy. To odpowiednie miejsce dla regeneracji ciała i ducha podczas zabiegów SPA i leczniczych masaży.

Także pary odnajdą na Mazurach coś dla siebie – hotele oferują specjalne pobyty dla zakochanych podczas romantycznego weekendu we dwoje. Weekend w hotelu na Mazurach chętnie wybierany jest przez pary, pragnące spędzić romantyczne chwile na osobności. Hotel Mazury oferuje specjalnie przygotowane pakiety obejmujące pobyt w apartamencie, dwa noclegi, możliwość dostarczenia szampana lub wina do pokoju, obiadokolacje przy świecach oraz możliwość zamówienia bukietu za dodatkową opłatą. Koszt takiego romantycznego weekendu wynosi 870 zł. Atrakcje dodatkowe dla zakochanych oferowane przez hotel to m.in. przejażdżka bryczką, rejs statkiem, spływ kajakowy, ognisko we dwoje na brzegu stawu, wycieczki rowerowe oraz grillowanie.

Dla turystów spragnionych odnowy ciała hotele na Mazurach przygotowały specjalne gabinety SPA, w których skorzystać można z leczniczych zabiegów na ciało, odprężających masaży, czy też kąpieli w jacuzzi. Oferty weekendowe są tak dopasowane, aby umożliwić kompleksową regenerację organizmu w kilka dni. Wypoczywający otrzymują pakiet zabiegów, po których szybko uzyskają odprężenie i powrócą do znakomitej formy. Hotel Anders proponuje pakiet obejmujący dwa noclegi połączone z odnową w SPA. W ramach weekendu otrzymujemy odprężającą kąpiel dla dwojga w soczystych pomarańczach, morską kurację oczyszczającą dla pań, zaś dla mężczyzn zabieg na ciało rozluźniający mięśnie i niwelujący stres. Po zabiegach wykonywany jest masaż klasyczny, a kolację urozmaici butelka dobrego wina. Cena takiego weekendu to 1450 zł.

Hotele na Mazurach oferują także atrakcyjne spędzenie weekendów, będących kalendarzowymi świętami. W Mazurskim Raju możemy na przykład spędzić długi weekend czerwcowy na Mazurach – www.mazurskiraj.pl/oferty/czerwcowka-na-mazurach. Oferta w te dni dopasowana jest do potrzeb rodzin wypoczywających z dziećmi. W cenie pobytu otrzymujemy 3 lub 4 noclegi, codzienny junior klub dla dzieci, czy też ognisko z muzyką szantową na żywo. Doświadczeni animatorzy zachęcą podopiecznych do kreatywnej zabawy, zachęcą do gry w tenisa, piłkę nożną, czy koszykówkę. Podczas weekendu dziecko będzie mogło wziąć udział w konkursie karaoke, sprawdzimy swoje siły w rodzinnej olimpiadzie, zwiedzimy mazurskie tereny podczas wycieczki rowerowej, a także podejmiemy się poszukiwania skarbu w ramach rodzinnej gry strategicznej.

© 2014 – 2015, maven. Wszystkie prawa zastrzeżone.