Bardzo lubię podróżować samolotem. To środek lokomocji w miarę bezpieczny i pozwalający na szybkie przemieszczanie się. Wycieczki lotnicze, które odbyłam zawsze były fascynujące. Latanie nazywam po trosze bujaniem w obłokach. Dostrzegając jak z chmur wyłaniają się szczyty gór, kiedy słońce mocno przygrzewa mam odczucie, że samolot bardzo powoli ślizga się po białej pierzynie.
Natomiast gdy niebo jest bezchmurne przez okno doskonale widać mijane miasta. Wszystko co znajduje się na ziemi to mikroskopijne punkciki. Jedynym mankamentem dla mnie jest lądowanie, zmiana ciśnienia powoduje szum w uszach, ale można przetrwać tą chwilę. Przed wylotem zawsze wyszukuje sobie Indonezja bilety, wtedy udaje mi się sporo zaoszczędzić. Przeznaczam wówczas te pieniążki na zakup pamiątek, aby wszystkie Indonezja wyprawy które odbyłam poprzez pamiątki przypominały mi o tych chwilach. Ostatnio nabyłam dość tanie bilety, dlatego mój wyjazd był trochę dłuższy.
Ciekawość świata zawiodła mnie na bajecznie kolorową wyspę. Wszystkie Filipiny wycieczki zajęły mi niespełna 2 dni, przemieszczając się terenowym samochodem. Obserwowałam przyrodę, jechałam krętymi drogami a w zasięgu moich oczu rosła bujna egzotyczna roślinność. Wiele z nich widziałam po raz pierwszy, co chwila moim oczom ukazywały się mniejsze lub większe wodospady. Drzewa oblegały wielkie kolorowe papugi i inne nie mniej barwne ptaszki. Zobaczyłam wiele uroczych miejsc, które zostaną na długo w mojej pamięci. Z wyspy odleciałam małym kursowym samolotem, gdzie na dużym lotnisku czekał na mnie Brazylia airpass i powrót do domu. W drodze powrotnej już zaczęłam snuć plany na następne eskapady.

© 2012 – 2014, meethod_pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.