starsze małżeństwa,fotolia,szczęśliwy,kuchnie,miłość,emeryci,starsi ludzie,sześćdziesięciolatkowiePoczątki małżeństwa bywają trudne. Słodycz miodowego miesiąca w pewnym momencie musi się skończyć. Ale konflikty z żoną to pestka w porównaniu z piekłem, jakie może zgotować wkurzona teściowa. Dlatego musisz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, by demona poskromić. A kiedy już zyskasz zaufanie i przychylność Mamusi, będziesz zawsze panem sytuacji.

Mamusia jest prawdziwą mistrzynią kuchni!

Tłumacząc teściowej, jak działa program PIT nie zyskasz jej względów. Pierwszym krokiem do zdobycia jej serca jest zajadanie się przygotowanymi przez nią smakołykami. Jeśli faktycznie dobrze gotuje, masz szczęście. Jeśli kuchnia nie jest jej mocną stroną, będzie trochę trudniej, ale broń Boże nie dawaj za wygraną. Nawet najmniejszy grymas na twarzy po spróbowaniu kluseczek lub bigosu może się skończyć dla Ciebie marnie. Dlatego pamiętaj, o ciągłym pomruku zadowolenia podczas obiadu u teściów. Ważne jest też, by zawsze prosić o dokładkę. Im większą porcję uda Ci się zmieścić, tym więcej punktów na Twoim koncie. Na wszelki wypadek, dwa dni przed wizytą u Mamusi staraj się nic nie jeść.

Całuję rączki

Nienaganne maniery mogą stać się Twoją przepustką do uzyskania przychylności teściowej w każdej sytuacji. Gwarantowany sukces daje oczarowanie koleżanek Mamusi. Postaraj się zatem dowiedzieć, kiedy spotykają się one na ploteczki przy kieliszeczku nalewki i złóż wtedy niespodziewaną wizytę. Bukiet kwiatów wręczony przy tej okazji sprawi, że już na zawsze staniesz się ukochanym Zięciem. Do tego obsyp przemiłe panie komplementami a Twoja pozycja pozostanie niezachwiana na bardzo długo.

Musisz zawsze pamiętać, że nie wolno Ci nigdy stracić czujności. Nawet, jeśli już zdobędziesz serce teściowej, musisz cały czas dbać o temperaturę waszych relacji. Nie możesz zawieść zaufania Mamusi ani zakłócać w żaden sposób przekonania, że trafił się jej najlepszy zięć na świecie.

© 2013 – 2014, webbersaar. Wszystkie prawa zastrzeżone.