Myśląc o dobrych odżywkach i suplementach za rozsądne pieniądze na pierwszą myśl przychodzi mi firma Trec Nutrition. To polska firma ale surowce do produkcji ich suplementów pochodzą z USA z tych samych laboratorii co surowce do produkcji produktów amerykańskich liderów rynku odżywek i suplementów dla sportowców. Duża zaletą firmy są ceny oraz bardzo duży wybór produktów. W ofercie Trec Nutrition aktualnie znajduje się grubo ponad 100 różnych produktów, z których duża część to hity, które biją rekordy popularności w Polsce ale także od pewnego czasu w krajach UE.
Anabolic BCAA System marki Trec to rewelacyjne aminokwasy rozgałęzione, które są niezbedne jeśli myślimy o szybkiej budowie mięśnie. Jako dostawca białka np. podczas treningu lub w czasie kiedy nie możemy spożyć zwykłego posiłku występuje bardzo smaczny baton proteinowy Colos 100. Ciężko trenując nasze mięśnie ulegają destrukcji i aby temu zapobiegać i minimalizować skutki katabolizmu polecane jest HMB. Ponadto HMB spala zbędną tkankę tłuszczową.

Każdy kulturysta którego celem jest zwiększenie siły i masy mięśni stosuje kreatynę. Trec proponuję jabłczan kreatyny CM3 który jest znacznie bardziej skuteczny od zwykłego monohydratu.  Jeśli zaś zależy nam na najlepszej formie kreatyny, niestety też najdroższej firma Trec posiada w swojej ofercie znakomity Kre-Alkalyn Extreme. Do kreatyny dobrze jest zastosować dekstrozę, która w firmie trec widnieje pod nazwą Dextrose. Aby dostarczyć odpowiednie ilości budulca dla tkanek mięśniowych należy stosować wysokiej jakości białko jakim jest Nitroprogen. Dla osób myślących o zwiększeniu masy mięśniowej firma Trec proponuje dwa dobre gainery Magnum 8000 oraz hit wśród gainerów Mass XXL.

Dla biegaczy, rowerzystów Trec proponuje bardzo dobrej jakości węglowodany Max Carb, których celem jest natychmiastowa dostawa energii w momencie kiedy organizm słabnie i potrzebuje ich najbardziej. Alternatywą są tu też jeszcze wyższej jakości węglowodany i elektrolity pod nazwą Vitargo. Innym sposobem na zwiększenie energii może być suplement w kapsułkach Life Energy.

Dla osób w fazie redukcji wagi oraz odchudzania firma Trec Nutrition oferuje bardzo duży wybór reduktorów i spalaczy tłuszczu. Do najbardziej znanych i cenionych przez klientów produktów należą clenburexin, l-karnityna oraz bardzo mocny thermo fat burner. Jako suplement na wzmocnienie odpornosci ale także zwiekszenie wchlanialności białek i przyspieszające budowę mięśni występuje glutamine T6. Dla hardcorowych kulturystów ktorzy potrzebują mega kopa przed treningiem firma Trec proponuje Nitrobolon zwiększający energię i dający efekt pompy mięśniowej oraz jego młodszego i mocniejszego brata Nitrobolon Energizer.

© 2012 – 2014, pressel4you1. Wszystkie prawa zastrzeżone.