Jest jeszcze wile ludzi które pamiętają jeszcze bardzo skuteczny specyfik amerykańskiej korporacji Gaspari Nutrition o nazwie Mitotropin. Niestety ostatnimi czasy produkt zniknął z polskiego rynku i w zasadzie jest nie do zdobycia na naszym rynku. Wiele dni temu okazało się że Gaspari Nutrition wypóściło następce rewelacyjnego spalacza tłuszczu pod nazwą Phenorex. Gaspari Nutrition Phenorex to nowoczesna, oparta o najnowsze wyniki badań wersja Mitotropin, która jak zapewnia producent jest jeszcze bardziej skuteczna.
Phenorex
intensywnie podkręca przemiany metaboliczne w organiźmie, zwiększa wydatek energetyczny dzięki czemu organizm bardziej intensywnie wykorzystuje energię z tłuszczy. Wraz z wprowadzeniem przez Gaspari Nutrition na rynek spalacza Phenorex pojawił się drugi o podobnym działaniu i tym samym przeznaczeniu produkt o nazwie Spirodex. Jest on jednakże bardziej pobudzającym środkiem, dzięki czemu bardziej nadaje się dla osób aktywnych, którym takie pobudzenie przed treningiem doda potężnego „kopa” do wykonania mega hardcorowego treningu. Gaspari Nutrition Spirodex zawiera w swoim składnie specjalną mieszankę o nazwie SPIROBLEND. Jest to opatentowana poprzez Gaspari Nutrition mieszanka ekstraktów roślinnych o idealnym działaniu pobudzającym, poprawiającym samopoczucie i równocześnie hamującym łaknienie.

Oba produkty idealnie nadają się dla ludzi, które pragną pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, natomiast 1-szy nadaję się w zasadzie dla wszystkich osób niezależnie od tego czy intensywnie trenują na siłowni, zaś drugi bardziej nadaje sie dla osób które intensywnie trenują. Mniejmy nadzieję, że oba produkty będą równie skuteczny jak dawny produkt tej firmy czyli Mitotropin.

© 2012, duPP8IHD. Wszystkie prawa zastrzeżone.