Dla ludzi, które walczą z otyłości, które posiadają dużą tkankę tłuszczową przewidziane są niewątpliwe wspomagacze diety Carnitin 1000, HMB. Niektóre suplementy pomagają w spalaniu tkanki tłuszczowej, przyśpieszają spalanie. Jest nim specyfik HMB, który a przy tym, że pomaga w pozbyciu się nadmiaru tłuszczu, pomoże nam wyrzeźbić piękne ciało.  Jednakże żaden specyfik, żadna tabletka czy odżywka nie zrobi całego zadania za nas.
Nie wsysaczy łykać pastylki aby w ciągu kilku tygodni wyglądać jak bóg. żeby mieć piękne ciało, potrzeba dość dużo naszego wysiłku. Odpowiednimi suplementami możemy się wyłącznie wspomagać, ażeby przyspieszyć efekty ćwiczeń i diety Jednakże musimy się natomiast uzbroić w cierpliwość, po paru dniach nie zauważymy raczej poprawy wyglądu.  Są takie suplementy jak KTP Creatine, Creatine Powder, Crea Mass które wspomagają siłe ale także takie jak BCAA Powder, Glutamina które łagodzą efekt zmęczenia aż po odżywki na masę takie jak Super Mass czy Whey Mass Builder.

Dużo też jest białek takich jak Hi Anabol Protein, Protein 80 czy po prostu Protein, a na ich czele smaczna nowość Whey C6. Z białkami dobrze łączyć glutaminę taką jak Glutafusion. Dlatego rada dla ćwiczących i osób będących na diecie- nie poddawajcie się łatwo, na efekty przyjdzie poczekać dosłownie kilka tygodni. Natomiast chyba warto – bo piękne ciało to nasza wizytówka i chyba każdy lubi pięknie wyglądać i chwalić się swoim wyglądem.  Dlatego warto ćwiczyć i dbać o siebie.

© 2012 – 2014, pressel4you1. Wszystkie prawa zastrzeżone.