Pośród dziesiątek marek na rynku odżywek i suplementów dla sportowców na pierszy zamiar wyłania się firma BSN Nutrition. To bardzo popularna Amerykańska firma której odżywki od około 2-3 lat cieszą się największą popularnością w gronie suplementów z Stany Zjednoczone. W indywidualnej ofercie posiadają kilka ciekawych propozycji, które przedstawiam poniżej.
Pośród produktów zwiększających poziom testosteronu na uwagę zasługuje produkt Amerykańskiej firmy BSN Nutrition, lidera rynku odżywek i suplementów dla sportowców. Axis HT, bo o nim mowa to efektywny wyzwalacz hormonu wzrostu u sportowców. Dzięki stosowaniu Axis HT organizm zwiększa produkcję naturalnego testosteronu zwiększając tym samym siłę, wytrzymałość , a ponadto wolę treningową. Axis HT wpływa także na zwiększenie libido. Axis HT spółki BSN Nutrition to innowacyjna formuła, która jest znacznie bardziej odczówalna poprzez sportowców w stosunku do produktów innyc marek. Produkt stał się hitem od samego pojawienia się na rynku i nieprzerwanie od dwóch lat zajmuje najwyższe miejsca w wszelkich rankingach pod względem skuteczności.

Suplement kreatynowy Cell Mass to najwyższej jakości kreatyna stylu jabłczan. Cell Mass to niekwestionowany król wśród estryfikowanych kreatyn na rynku! Na rynku obecny jest już od dłuższego czasu niemniej jednak nieprzerwanie cieszy się dużym powodzeniem w gronie sportowców. Cell Mass jest nieomal świetny, dostarcza odpowiednich składników wolumizujących do każdej komórki mięśniowej organizmu, co zapewnia maksymalny wzrost siły i wytrzymałości mięśni. A przy tym zawiera glutaminę, która zwiększa twardość mięśni i przyśpiesza regenerację po treningu.

BSN Nutrition Nitrix to z koleii rewelacyjny suplement przedtreningowy, którego zadaniem jest dostarczenie maksymalnej ilości energii przed treningiem , a oprócz tego w trakcie jego wykonywania. Dzięki dostarczeniu NO do mięśni sportowca w tej samej chwili po spożyciu Nitrixa odczuwalna jest maksymalna pompa mięsniowa oraz dodatkowo niesamowita chęć do hardcorowych treningów. Nitrix też umożliwia na budowę czystej masy mięśniowej pozbawionej zbędnego tłuszczu. Działa również na regenerację mięsni po intensywnych treningach.

Innym znakomitym stakiem kreatynowym jest BSN Xplode. Jest to chyba najbardziej znany suplement tej firmy, który w Polsce niemniej jednak nie tylko cieszy się ogromną popularnością. Xplode zapewnia ekstra pompe i ekstremalny zastrzyk energii. W bardzo wielu sytuacjach Ci nie chcą wyjść z siłowni po zażyciu Xploda, co świadczy o jego mocy. O swiadczy także fakt że Xplode był używany poprzez znanego kulturystę RONNIEGO COLEMANA.

Produktem zwiększającym budowę mięśni jest białko. W ofercie spółki BSN Nutrition jest całkowicie ciekawe białko o nazwie Syntha 6. Białko składa się aż z 6 frakcji, co zapewnia dostarczenie białek wszelkiego pochodzenia. Jest poza tym bardzo smaczne, ma dobrą konsystencję i stosunkowo łatwo się rozrabia. Minusem jest jednakże dość znaczna zawartość węglowodanów choć dla innych ma możliwość to być także plusem. W składzie Syntha 6 w dodatku pojawia się glutamina , a dodatkowo Olej MCT. Gwarantuje to z ogromnym skutkiem mieszankę anaboliczną wprowadzającą organizm w stan budowy.

Dla ludzi budujących masę pubudzającą ciekawość propozycją jest gainer BSN Nutrition. To mieszanka węglowodanów i białka wprowadzająca organizm w stan anaboliczny i dostarczająca takiej ilości kalorii i budulca dla mięśni że nawet chłopcy i dziewczęta z mega szybką przemianą materii są w stanie tworzyć masę w szybkim tempie. Wyróżnikiem True Mass jest fakt że białko w nim zawarte pochodzi aż z 6 różnych rodzaii białek, dzięki czemu mięśnie dostają wszystko to czego potrzebują do szybkiego wzrostu.

© 2012, pressel4you1. Wszystkie prawa zastrzeżone.