Rewolucja w ogłoszeniach.Proponujemy umieszczenie Państwa ogłoszenia na omal 80 stronach internetowych prezentujących oferty lokali i mieszkań i kilkudziesięciu innych prezentujących oferty pojazdów.Koniec z marnotrawieniem wielu godzin spędzonych na dodawaniu ofert. Kliknij raz a Twoja oferta pokaże się na kilkudziesięciu wortalach równocześnie!!! Jako pierwsi w Polsce proponujemy rewolucyjny i przyszłościowy sposób zamieszczania ogłoszeń internetowych.
Państwa ogłoszenia po wypełnieniu krótkiego formularza i opłaceniu rachunku,wysyłane jest przez biuro na wszelkie portale zgodne z listą.To my za Państwa zajmujemy się tym by Państwa propozycja była widoczna na kilkudziesięciu innych serwisach. Propozycja będzie prezentowana na stronach w zgodzie z wypełnionym formularzem i załączonymi zdjęciami. W prezentacji oferty podany będzie bezpośredni kontakt do Ciebie,, a dodatkowo wyraźna informacja że marketing ( wynajem) odbywa się bez żadnej dodatkowej prowizji!!!
Ogłoszenie wysyłane jest z profesjonalnego skryptu do zarządzania ofertami nieruchomości. Z każdym portalem na który dokonujemy wysyłki ofert mamy podpisaną umowę o współpracy. Jednorazowo może być wysłane nawet kilkaset ofert. Po wysłaniu ofert na portale otrzymujemy dokładny opis co stwarza że potencjalny błąd zostaje natychmiast wychwycony i poprawiony. Oferta prezentuje się na portalu najpóźniej w 24 godziny po wysłaniu ( dotyczy dni roboczych). Nasze internetowe biuro ogłoszeń jest do Twojej dyspozycji.

© 2012, neainfo. Wszystkie prawa zastrzeżone.